€ 8,50 euro brutto/h

Pakowanie na magazynie dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 lutego 2015 02:08

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie z artykułami budowlanymi. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla pakowacza przy zbieraniu i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Komisjoner – Pakowacz

Miasto: Kolonia

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę

Termin: praca od 15.02.2015

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Obowiązki:

  • Poszukujemy pracowników na magazyn z artykułami budowlanymi w Kolonii.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie zbierać zamówienia, komisjonować towar i pakować.
  • Pracownik będzie musiał przygotowywać paczki do wysyłki.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i pozostania w Niemczech przynajmniej na 6 miesięcy
  • umiejętność wypracowywania założonych planów
  • zdolność do wyrabiania się w założonym czasie
  • bezproblemowa umiejętność pracy w zespole
  • dbanie o efekt końcowy

Oferujemy:

  • wysokie stawki, od kwietnia dodatkowo podwyżka do 8,80 euro brutto za godzinę
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne 7 euro, w kwietniu koszt spada do 6 euro za dobę
  • przejazd do Niemiec
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • niemieckie warunki pracy
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Drodzy kandydaci wszelkie rozmowy kwalifikacyjne oraz wyjazdy do pracy odbywają się w mieście: Wrocław.

Zgłoszenie zawierające CV oraz aktualną fotografię należy przesłać na adres: kadry@issp.pl

W zgłoszeniu koniecznie prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/pakowaniekomisjonowanie-art-budowlanych-niemcy-id267848.html

ID ogłoszenia: 88854d9fcbfafe6b

5 komentarzy na “Pakowanie na magazynie dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Kolonia”

  1. ktosiek_125 na 11 lutego 2015 @ 08:57

    Jestem zainteresowany pracą 609642373

  2. Jestem zainteresowany mieszkam koło kolonii mam doświadczenie w tej branży nr tel 015216978520

  3. damian93west na 11 lutego 2015 @ 16:24

    Dzien dobry mam 22lata w sile wieku pracowity gotowy do wyjazdu na 6 miesięcy od zaraz tel 530928972

  4. adamus1970 na 11 lutego 2015 @ 20:11

    jestem zainteresowany wyslalem cv tel +48 667450710

  5. laura-pietka na 11 lutego 2015 @ 22:13

    Witam jestem na swojej działalności i jestem zainteresowany waszą oferta 792779436