€ 9,79/h +zakwaterowanie

Pakowanie pierników Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürnberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Praca do Świąt Bożego Narodzenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 września 2019 04:09

Dla pakowaczy w Norymberdze od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu pierniczków na produkcji. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Agencja pracy Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 poszukuje kandydatów do pracy przy pakowaniu ciasteczek/ pierników w Norymberdze.

Obowiązki:

– pakowanie/ komisjonowanie pierników
– przestrzeganie zasady panujących w hali
– utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

– sprawność fizyczna
– dyspozycyjność od października do końca grudnia 2019
– mile widziane prawo jazdy kat, lub własny samochód
– chęć do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

– umowę na warunkach niemieckich
– atrakcyjne wynagrodzenie 9,79 euro brutt na godzinę ,
dodatki zmianowe
– darmowe zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym (w pełni
wyposażonym)
– zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia
– opiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:

+48 774462404 lub +48 327123990

adres e-mail:

ogloszenia@kirschgruppe.pl

lub
www.kirschgruppe.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO

ID ogłoszenia: 9245d78b62c76db9