€ 2680 brutto +dodatki

Pakowanie przekąsek od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 września 2023 01:34

Od zaraz dla par pakowaczy w zakładzie z Berlina do podjęcia praca w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie bez znajomości języka także jest możliwe. Zakwaterowanie za opłatą dostępne będzie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz przekąsek solonych

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 2680 euro brutto miesięcznie

Zadania:

  • Pakowanie słonych przekąsek na linii produkcyjnej zgodnie z ustalonymi standardami i wytycznymi.
  • Dokładna kontrola jakości produktów pod kątem uszkodzeń.
  • Precyzyjne etykietowanie i znakowanie opakowań, zgodnie z przepisami i wymaganiami firmy.
  • Natychmiastowe zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości lub problemów przełożonym.

Wymagania:

  • Brak wymaganego wcześniejszego doświadczenia – możliwość podjęcia pracy bez uprzednich umiejętności.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.
  • Możliwość wspólnej pracy w parach.
  • Umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Dobra zdolność do pracy w zespole oraz efektywna komunikacja.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, włączając w to dni weekendowe i święta.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2680 euro brutto miesięcznie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży spożywczej.
  • Zakwaterowanie na miejscu, zapewniane przez pracodawcę, za opłatą w wysokości 250 euro od osoby lub 450 euro od pary.
  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków i pracy na linii produkcyjnej.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 09/23 Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 761650712d6a14d7