€ atrakcyjne

Pakowanie wędlin od zaraz bez znajomości języka praca Niemcy w Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonndorf im Schwarzwald
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 05:04

W miejscowości Bonndorf im Schwarzwald od zaraz możliwa ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu wędlin, mięsa. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka dla pakowaczy – pracowników produkcji spożywczej.

Pomocnik produkcyjny (m/k)
Miejsce pracy: Bonndorf im Schwarzwald

Poszukujemy osób na stanowisko: pomocnik produkcyjny do pakowania wyrobów mięsno-wędliniarskich w zakładzie mięsnym.

Pełnowymiarowy czas pracy
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: 79848 Bonndorf im Schwarzwald

Opis stanowiska pracy:

produkowanie i pakowanie wyrobów mięsno-wędliniarskich
kartonowanie
praca na linii produkcyjnej
praca w dziale pakowania
wykonywanie ogólnych czynności pomocniczych po kontrolę jakości

Wymagania:

zręczność manualna
elastyczność
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

płace pozataryfowe
pewny i punktualny dochód
szansę na przejęcie przez zakład pracy
osobistą opiekę przez nasz zespół
gratyfikację bożonarodzeniową i wynagrodzenie urlopowe
wszystkie dodatki zgodnie z umową zbiorową BZA-DGB
do 30 dni urlopu
zakwaterowanie lub wsparcie przy poszukiwaniu własnego mieszkania
bezpłatną odzież roboczą

Dalsze informacje:

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy w osobistej rozmowie. Cieszymy się z Państwa zainteresowania naszą ofertą.

Zainteresowany/a?

Prosimy o szybkie wysłanie Państwa podania o pracę lub o skontaktowanie się z nami osobiście bądź telefonicznie!
Na życzenie nasza tłumaczka (polski) chętnie odbierze Państwa telefon albo oddzwoni.

Rekrutacja za pośrednictwem formularza na stronie:

www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/formularz-rekrutacyjny/

z zaznaczeniem opcji “pomocnik produkcyjny”

ID ogłoszenia: 3625c8eda535310e