€ do uzgodnienia

Pakowanie zabawek na magazynie oferta pracy w Niemczech od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2016 02:28

Producent zabawek z Norymbergi da pracę w Niemczech dla chętnych na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie od zaraz w Norymberdze przy pakowaniu zabawek dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Miasto: Norymberga, Niemcy

Zarobki: do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Zakres zadań:

  • pracownik samodzielnie wyszukuje zabawki na magazynie
  • odpowiednie pakowanie i paletowanie
  • praca z użyciem skanera ręcznego
  • inne zadania pomocnicze, zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • zręczność, sprawność
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim autem do Niemiec

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę do podjęcia od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • dobre zarobki z możliwością otrzymywania premii
  • pracownik ma zapewnione ubezpieczenie, odprowadzanie składek i dostęp do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 84257181ab4dd7e0