€ 6,80 Euro/godz. netto

Pomoc kuchenna – praca Niemcy bez znajomości języka Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do końca stycznia 2017 roku z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres czasu
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2016 23:31

Aktualna oferta prac y w Niemczech dla pomocy kuchennej w restauracji z ok. Wolfsburga. Ogłoszenie także dla osób bez znajomości języka niemieckiego, konieczne jest jednak stosowne doświadczenie.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela niewielkiego rodzinnego 3-gwiazdkowego hotelu mieszczącego się w okolicach miasta Wolfsburg, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy: Niemcy, okolice miasta Wolfsburg

Obowiązki:
– mycie, obieranie oraz krojenie warzyw i owoców
– zmywanie naczyń
– prace porządkowe

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
– aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
– dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
– mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
– wynagrodzenie: 6,80 Euro/godz. netto
– praca od „zaraz” do końca stycznia 2017 roku z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres czasu
– czas pracy: około 160 godzin miesięcznie (5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie)
– bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy z łazienką i dostępem do internetu)
– bezpłatne wyżywienie
– stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres:

[ogłoszenie wygasło]
w tytule wpisując: Pomoc kuchenna – Niemcy, Wolfsburg

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

ID ogłoszenia: 6965859257b5e1e2

2 komentarze na “Pomoc kuchenna – praca Niemcy bez znajomości języka Wolfsburg”

  1. magdusia20_20 na 27 grudnia 2016 @ 22:02

    Jestem zainteresowana oferta pracy na stanowisku pomoc kuchenna

  2. Witam
    jestem zainteresowana pracą email; anianana1@wp.pl