€ 13 - 15 €/h netto

Praca Niemcy bez języka na budowie od zaraz jako malarz-tapeciarz w Magdeburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 maja 2023 00:20

W rejonie Magdeburga dla malarzy-tapeciarzy także bez znajomości języka do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie przy wykończeniach i remontach. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione będzie bezpłatnie.

Stanowisko: malarz-tapeciarz

Miejsce: Magdeburg

Start: od zaraz

Zarobki: 13-15 €/h

Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Szlifowanie ścian i sufitów
  • Szpachlowanie
  • Przygotowywanie podłoża pod tapetę
  • Malowanie ścian
  • Docieplenia

Nasze wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie
  • Posiadanie własnego samochodu
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę wynagrodzenia w wysokości 13-15€/h netto (wypłacane na rękę), zależną od umiejętności i zlecenia
  • Bezpieczny wyjazd – 100% wypłacalność przez naszą firmę
  • Terminowe wypłaty
  • Zwrot kosztów podróży do Niemiec
  • Szybki i bezpieczny proces rekrutacji zdalnej
  • Pomoc finansową w formie zaliczki w wysokości 150 euro co tydzień
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość rejestracji w ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych)
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • Możliwość urlopów i powrotów do Polski
  • Opcja pracy w nadgodzinach – pełnopłatna
  • Podwyżki dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • Pracę od zaraz
  • Gwarantowaną wysoką premię za polecenie nowego pracownika
  • Długoterminowe i legalne zatrudnienie w Niemczech
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

Masz pytania?

Skontaktuj się z opiekunem zlecenia

Natasza Rogasik

Telefon: 578722922

e-mail: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: https://inserv.com.pl/oferta-pracy/praca-dla-malarza-tapeciarza-niemcy-2/

ID ogłoszenia: 318647364b7d1651