€ 2300/mc

Praca Niemcy dla par bez języka pakowanie chipsów, przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2022 01:14

Od zaraz dostępne zatrudnienie w fabryce z Berlina przy pakowaniu chipsów i przekąsek. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka niemieckiego. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz chipsów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 2300 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca polegająca na manualnym pakowaniu chipsów
  • obowiązkiem będzie pakowanie solonych przekąsek – chipsów, krakersów, paluszków, precelków przy taśmie produkcyjnej
  • wymagane utrzymywanie szybkiego tempa pracy

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność
  • zręczność manualna
  • dostępność od zaraz
  • możliwość zrobienia płatnych badań w cenie 25 euro w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu

Zapewniamy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia w zależności od potrzeby
  • świadczenia socjalne
  • odprowadzanie podatku
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 450 euro od pary
  • opcja pobierania zaliczek
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 06/22 Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 48162a5de63c85f4