€ euro

Praca Niemcy dla par na magazynie z żywnością bez znajomości języka, Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 grudnia 2017 04:06

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie z żywnością w rejonie Magdeburga. Zatrudnienie dostępne bez znajomości języka przy kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniem.

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner – niemiecka umowa, ok. Magdeburga (dział suchy) – Praca od stycznia 2018

Praca dla par!

Zakres obowiązków:

– Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
– Współpraca z innymi działami
– Obsługa elektrycznego wózka paletowego

Oferujemy:

– Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
– Pracę w systemie zmianowym
– Wynagrodzenie wypłacane w euro (podstawa + premie wydajnościowe i dodatki kodeksowe)
– Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania:

– Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych lub elektrycznych wózków podnośnikowych – mile widziane
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym
– Punktualność, dokładność, rzetelność
– Posiadanie własnego samochodu (dojazd do pracy we własnym zakresie)

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje – zapraszamy do współpracy!
Prosimy o wysłanie:

– Zgłoszenia na adres e-mail: rekrutacja@hrigroup.pl
– Wiadomości SMS o treści : “MAGDEBURG” na numer 539 955 300 ODDZWONIMY!
– Liczymy również na kontakt telefoniczny na numer 71 363 45 14, 539 955 300, 539 955 400, 539 955 700

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
Pl. Powstańców Śląskich 13/4
53-329 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

ID ogłoszenia: 1155a3cbcf4f3408

2 komentarze na “Praca Niemcy dla par na magazynie z żywnością bez znajomości języka, Magdeburg”

  1. Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą i gotowi do wyjazdu własnym samochodem. Proszę o kontakt +48 725448164

  2. PracowitaMordka na 23 stycznia 2018 @ 16:30

    Jestem zainteresowany razem z narzeczona i bratem posiadamy własny transport i gotowość do pracy od zaraz proszę o kontakt pod nr 508186999 Lub pod emailem kamilmazur1@onet.eu