€ 1250-1500€ netoo

Praca Niemcy dla par na produkcji od zaraz, Augsburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg, Bawaria południowe Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2021 00:54

W Augsburgu od zaraz także dla par propozycja ciekawej pracy w Niemczech na produkcji przy napełnianiu puszek i słoików oraz ich etykietowaniu.

Głowne obowiązki:

praca na Taśmie produkcyjnej

-sotrowanie, napełnianie puszek i sloików i etykietowanie
-przygotowanie towaru do wysyłki
-obslucha skanera
-obsluga elektrycznego wózka paletowego lub wózka widłowego
-rozładunek i załadunek na ciężarówkę lub kontener.

Po więcej informacji odnośnie danej oferty pracy zapraszamy pod numer tel.

+48697134487

ID ogłoszenia: 73660784f041ce05

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Euro Jobs
  • Zarejestrowany od: 15 kwietnia 2021

Inne przedmioty dodane przez Euro Jobs

Ostatnie przedmioty dodane przez Euro Jobs »