€ 10000 zł

Praca Niemcy jako pomocnik przy budowie dróg bez znajomości języka, Wittenberge

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 19322 Wittenberge
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 05:01

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie jako pomocnik przy budowie dróg w rejonie Wittenberge. Oferta bez znajomości języka niemieckiego.

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się budową dróg poszukujemy 4 osób chętnych do podjęcia pracy na w/w stanowisko.

Zadania:
– wykonywanie standardowych prac związanych z budową dróg,
– obsługa sprzętu budowlanego,
– inne fizyczne prace budowlane

Oferujemy:
– praca od poniedziałku do piątku, jedna zmiana
– 13 euro brutto/h, plus dodatki do każdego wynagrodzenia
– bezpłatne zakwaterowanie podczas zatrudnienia,
– opieka polskiego koordynatora,

Oczekujemy:
– doświadczenie w budowie dróg,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego,
– mile widziane prawo jazdy, a także samochód na wyjazd,
– sprawność fizyczna,
– odpowiedzialność, punktualność

agata.smieciuch@polskihr.eu

ID ogłoszenia: 2545d0245df55ed7

1 odpowiedź na “Praca Niemcy jako pomocnik przy budowie dróg bez znajomości języka, Wittenberge”

  1. Piotrek552 na 30 czerwca 2019 @ 15:35

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mój nr tel 690-421-169 pozdrawiam