€ 12€+50€

Praca Niemcy na budowie jako murarz-tynkarz bez języka od zaraz, Bad Lippspringe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Lippspringe
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2021 01:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie jako murarz – tynkarz. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka w rejonie Bad Lippspringe z możliwością zakwaterowania na miejscu.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MURARZ/TYNKARZ – niewymagana znajomość języka

Miejsce pracy: Niemcy – 33175 Bad Lippspringe (i okolice)
Nr.ref : MUR/TYNK/DE/2021

Zakres obowiązków:
– wykonywanie zleconych prac murarskich i tynkarskich
– renowacja fasady budynkow (np. zamki, koscioly, kamienice)
– praca z kamieniem naturalnym
– uzupełnianie ubytków (np. w spoinach)
– możliwość nadgodzin
– stawka: 12,00 euro brutto/h + 50,00 euro netto dziennej

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe
– mile widziana znajomość języka niemieckiego – nie wymagana
– wlasny samochod (mozliwosc zabrania na wyjazd)

Oferujemy:
– umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
– do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
– mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
– zakwaterowanie
– dodatek urlopowy i świąteczny
– punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
– możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
– odzież roboczą
– płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: MUR/TYNK/DE/2021

ID ogłoszenia: 627610a65a81796b