€ 9.50

Ogłoszenie Praca Niemcy na linii produkcyjnej przy sortowaniu i pakowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 września 2013 00:12

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech na produkcji, przy sortowaniu i pakowaniu. Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto

Zadania:
Do obowiązków pracowników należy praca przy linii produkcyjnej przy pakowaniu, sortowaniu i przeprowadzaniu kontroli jakości a także skanowanie produktów.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego posługiwania się komputerem
  • doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
  • własny samochód
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie B1
  • sumienność i odpowiedzialność
  • wysoka chęć pracy

Oferta:

  • trójzmianowy system pracy: 5-13.30, 13.30-22, 22-6.30
  • 35 godzin pracy w tygodniu

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne czyli CV oraz świadectwo potwierdzające doświadczenie prosimy przesłać na adres: a.uberman@wup.zgora.pl
W tytule maila prosimy wstawić: Pakowacz –U2

źródło:http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-na-produkcji-pakowaniu-sortowaniu-w-fabryce-z-doswiadczeniem-i-jezykiem/

ID ogłoszenia: 69452278ab27f6e8