€ 1500E

Praca Niemcy opiekunka do Pani 81 lat w Berlinie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: BERLIN
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 06:01

Od zaraz poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Berlina przy opiece nad Panią w wieku 81 lat, która ma problemy z sercem i jest po wylewie.

rogressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska
Miejsce pracy:14776 BRANDENBURG KOŁO BERLINA
Termin wyjazdu: OD 29 LISTOPADA
mozliwość wymian ze stałą opiekunką

Podopieczna (165 cm, 60 kg) – ma 81 lat/
mieszka przy rodzinie w oodzielnej części domu jest zniedołężniała , ma problemy z sercem i jest po wylewie, porusza się z rolatorem i na wózku inwalidzkim, bez nocnego wstawania, pomaga przy transferze

Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunka z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim.

Nasza oferta
Kandydatom oferujemy:
-stawka 1500E na rękę z dodatkiem świątecznym

-pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
– gwarancja terminowych i szybkich wypłat
legalną pracę, ekuz, A1
szybkie wyjazdy
wypłata w euro lub pln
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535- 227-228

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

ID ogłoszenia: 9935bfbbdb747367