€ 1,500.00

Praca Niemcy opiekunka osób starszych do Pana 91 lat k. Kolonii / Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2018 03:58

W okolicach Kolonii / Bonn do podjęcia od zaraz praca w Niemczech jako opiekun – opiekunka osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad Panem w wieku 91 lat, który jest po udarze, ma inkontynencję, zaburzenia rytmu serca i demencję.

Rozpoczęcie: 31.08.208
Miejscowość: 50374 Erftstadt (k. Kolonii/Bonn)
Osoba podopieczna: mężczyzna
Wzrost 163 cm
Waga 75 kg
Wiek 91 lat

Opis osób podopiecznych:
Pan w wieku 91 lat, porusza się samodzielnie, przy lasce. Jest po udarze, ma inkontynencję, zaburzenia rytmu serca i demencję. Demencja nie jest agresywna, podopieczny jest osobą spokojną i miłą. Raz w tygodniu przychodzi do niego pielęgniarka, podaje mu leki. Pan wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu, pielęgnacji ciała. Je/pije samodzielnie. Z toalety również korzysta sam. W tej samej miejscowości mieszka jego córka, która zapewnia Opiekunce wolne wtorkowe popołudnia (oprócz standardowej 2-3 godzinnej przerwy każdego dnia). Córka w razie potrzeby służy pomocą. Pan lubi rozmawiać, grać w karty. Jest osobą bardzo przyjaźnie nastawioną.

Schorzenia: demencja, zaburzenia rytmu serca, inkontynencja, udar

Pielęgniarka: tak, 1x w tyg., podaje lekarstwa

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:
– poruszanie się- samodzielnie / o lasce
– toaleta – samodzielnie
– higiena osobista/ mycie- z pomocą
– ubieranie- z pomocą
– jedzenie- samodzielnie

Wstawanie w nocy: zdarza się, jednak pan nie wymaga wtedy pomocy opiekunki

Zakres obowiązków:
– gotowanie
– pranie, prasowanie
-sprzątanie
-zakupy

Warunki domowe: dom jednorodzinny z ogrodem, blisko centrum – blisko sklepy

Warunki dla Opiekunki:
– 2 pokoje, oddzielna łazienka
-TV, tel., Internet

Wymagania:
– komunikatywna + znajomość j. niemieckiego
-bez prawa jazdy, palenie tylko na zewnątrz
-dobre referencje
– serdeczna, empatyczna, opiekuńcza osoba
-dobra gospodyni domowa

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie

ID ogłoszenia: 7265bbf02a7006f5