€ do 1500e

Praca Niemcy – opiekunka osoby starszej w Berlinie od 13 czerwca!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 02:00

Od zaraz (13 czerwca 2017) poszukiwane osoby do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Berlinie przy opiece nad Panią w wieku 77 lat.

Osoba do opieki:Kobieta, 77lat, 60kg, 163cm
Miejsce pracy:14109 Berlin , Niemcy
Okres pracy:2 miesiące
Planowany wyjazd:12.06.2017

Poszukujemy:
– komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego,
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
– cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
– referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Informacje o podopiecznej:
Dolegliwości:
– stomia
– lekkie problemy z przełykaniem
– sporadyczne zaburzenia snu
– po udarze
– umiarkowane problemy z mową
– problemy ze słuchem (aparat słuchowy)
– nosi okulary
– osoba świadoma
– porusza się na wózku inwalidzkim, ale pomaga podczas wstawania
– nie jest w stanie sama wejść po schodach

Obowiązki:
– pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
– pomoc podczas posiłków (rozdrabnianie pokarmów)
– gotowość niesienia pomocy nocą
– pomoc przy higienie ciała
– pomoc w prowadzeniu gosp. domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie)
– towarzyszenie podczas wizyt lekarskich
– zakupy
– dotrzymywanie towarzystwa

Dodatkowe Informacje: Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym, w razie potrzeby zażywa tabletki nasenne. Podopieczna bierze udział w terapii z logopedą, fizjoterapeutą oraz w ergo terapii.
W domu są dostępne środki pomocnicze: łóżko specjalistyczne, wózek inwalidzki.

Warunki mieszkaniowe:
– własny pokój
– Internet
– legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– wysokie wynagrodzenie,
– opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
– oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
– stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
– pomoc w zorganizowaniu podróży,
– bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
– zakup biletów przez Firmę Frigga,
– kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:
Kamila Nowak 733 303 403

ID ogłoszenia: 42459380cbb81f2c

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez FRIGGA OPIEKA24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FRIGGA OPIEKA24 »