€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu żywności na linii produkcyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2016 00:53

Oferta pracy w Niemczech dla pomocnika produkcji przy pakowaniu artykułów spożywczych na linii produkcyjnej. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji spożywczej

Miejsce: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie miała bezpośredni kontakt z żywnością
  • prace magazynowe

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie lub zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu towarów
  • atutem będzie posiadanie niemieckiej książeczki zdrowia
  • mile widziane osoby mobilne mogące przyjechać swoim samochodem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka nienieckiego w stopniu podstawowym
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w długotrwałej perspektywie
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dla chętnych opcja odpłatnego zamieszkania
  • uniform roboczy
  • za pracę w nocy wyższe zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • dodatki za wydajność i niezawodność
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, zapraszamy do kontaktu poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 985578c01391d869