€ 2900-3600/mc brutto

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B przewóz VIP-ów od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2020 02:14

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie z podstawowym językiem w Monachium przy przewozie klientów VIP samochodami marki premium.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 2900 do 3600 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w okresie pandemii jako kierowca samochodów klasy premium, między innymi: Audi A8, Jaguara Xj, Mercedesa S-klasy, BMW 7
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem przejazdów służbowych, obsługiwaniem imprez – wieczorów kawalerskich, panieńskich, ślubów itp.

Oczekiwania:

  • przestrzeganie zasad BHP, obecnie używanie maski, odkażanie dłoni, wietrzenie pojazdu, przecieranie siedzeń, klamek
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • odpowiedzialność, przyjazne nastawienie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • pracę w elastycznych godzinach
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę na stałe, z umową próbną na start
  • środki ostrożności – maseczki, płyny do dezynfekcji, rękawiczki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat.B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 115f79e39759fb1