€ 8,80 euro/h

Praca w Niemczech na magazynie Komisjoner z podstawowym językiem Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:50

Firma z Kolonii poszukuje komisjonerów do legalnej pracy w Niemczech na magazynie. Oferta z podstawową znajomością języka przy kompletowaniu towaru na palety również z wykorzystaniem wózka widłowego niskiego unoszenia.

Zakres obowiązków:
• obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia
• kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem
• praca na monitorze
• praca w systemie norm magazynowych

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym
• doświadczenie przy kompletacji towaru(warunek konieczny!)
• prawo jazdy kat. B + własny samochód(warunek konieczny!)
• duża sprawność oraz tężyzna fizyczna
• dynamika pracy
• silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie
• mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub chęć nauki

Oferujemy:
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
• niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy
• opiekę polskiego koordynatora
• pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności w niemieckich urzędach

Aplikacje należy wysyłać na adres e-mail: lodz@personnel-international.pl
tel. 508623129
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 735707bb806c4cf