€ 10.88

Praca w Niemczech na magazynie-mroźni od zaraz w Berlinie bez języka niemieckiego (tylko liczebniki)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2022 00:49

W rejonie Berlina na magazynie – mroźni od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech dla order pickerów. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka niemieckiego, konieczne będą jedynie liczebniki.

𝐏𝐑𝐀𝐂𝐀 𝐖 𝐍𝐈𝐄𝐌𝐂𝐙𝐄𝐂𝐇 – 𝐎𝐑𝐃𝐄𝐑 𝐏𝐈𝐂𝐊𝐄𝐑
LOKALIZACJA
Ponholz,
Ganderkesee,
Koblenz
Erfurt
Berlin – praca na mroźni
zatrudnienie na warunkach niemieckich
zakwaterowanie
stawka: 10,88 €/h brutto, po przekroczeniu normy wzrasta do 12-17 €/h brutto + premie
praca od zaraz, na dłuższy okres czasu

WYMAGANIA:
𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚 wyłącznie dla mężczyzn
konieczność znajomości liczebników po
niemiecku,
własne buty ze stalowym podnoskiem,
wymagane chociaż minimalne doświadczenie na stanowisku komisjonera (preferowane magazyny spożywcze),
posiadanie ważnego dowodu osobistego,
preferowany wiek do 45 lat,
mile widziane prawo jazdy i własny samochód

OBOWIĄZKI:
Praca polega na zbieraniu towaru w magazynie poruszając się na małym wózku elektrycznym wożąc za sobą paletę, na której układamy zebrany towar wg pozycji usłyszanej w słuchawce.

Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów pod numerem
(+48) 720 820 240 / (+48) 730 300 890 lub kontakt@praca-europa.pl

ID ogłoszenia: 16462f3a952c811e

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez GMRecruitment Agency

Ostatnie przedmioty dodane przez GMRecruitment Agency »