€ 12,00 €/h +dieta

Praca w Niemczech od zaraz jako operator tokarek CNC k. Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberndorf am Neckar
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2022 01:03

Firma przemysłowa z Oberndorf am Neckar k. Stuttgartu poszukuje doświadczonych operatorów tokarek CNC do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR TOKAREK CNC (okolice Stuttgartu)

Miejsce pracy: Niemcy – 78727 Oberndorf am Neckar
Nr ref: OPER-TOK/DE/2022

Zakres obowiązków:
-obsługa tokarek CNC wielowrzecionowych (Index, Schütte, Tonos, Gildemeister z oprogramowaniem Siemens)
-obróbka seryjna części głównie dla branży automotive
-umieszczanie w zaprogramowanej maszynie części do obróbki, wyciąganie po obróbce
-kontrola procesu obróbki, ewentualnie wprowadzenie korekt
-zmiana narzędzi
-pomiary kontrolne oraz kontrola jakości (system SPC)
-prace konserwacyjne (np. uzupełnianie smarów) czyszczenie maszyny z opiłków
-stawka: 12,00 E brutto/H + 40 E diety dziennej

Wymagania:
-gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
-doświadczenie jako operator tokarek CNC
-obsługa urządzeń pomiarowych
-mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego
-prawo jazdy kat. B (samochód na dojazd)

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
– ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
– zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
– opiekę polskojęzycznego koordynatora
– możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
– płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
– dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
– płatne dni ustawowo wolne od pracy
– premię za polecenie nowych pracowników
– odzież ochronną
– dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: OPER-TOK/DE/2022

niemcy@euro-labora.com

ID ogłoszenia: 82462614521da6a0