€ 9,000.00

Praca w Niemczech od zaraz kierowca kat. C+E Lidl w Bönen bez języka niemmieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bönen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 grudnia 2021 00:15

Bez znajomości języka w rejonie Bönen do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C+E przy przewozie towarów na potrzeby Lidla. Niewymagane doświadczenie zawodowe.

pośrednictwo pracy Alex – Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla dużej firmy logistycznej w Duisburgu. Praca dla Lidla

Opis stanowiska
rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
zabezpieczenie załadunku
dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość
system pracy 3/1

Wymagania
czynne prawo jazdy kategorii C+E
karta kierowcy
umiejętność pracy w zespole
chęć do pracy, zaangażowanie
uczciwość i sumienność

Oferujemy
stabilne warunki zatrudnienia
niemiecka umowa o prce
pracę w przyjaznej atmosferze
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie+codzienne diety

k.niklas@alex-job.com

ID ogłoszenia: 48061a8a7806b3ee