€ od 12,00 € brutto

Praca w Niemczech odlewacz lub pomocnik odlewacza odlewów aluminiowych, Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonndorf im Schwarzwald
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: bez terminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 04:08

Firma przemysłowa z Bonndorf im Schwarzwald poszukuje do pracy w Niemczech od zaraz odlewaczy bądź pomocników odlewaczy odlewów aluminiowych.

Odlewacz lub pomocnik odlewacza odlewów aluminiowych

Główne zadania:
– Wykonywanie odlewów w procesie odlewania kokilowego
– Obsługa niskociśnieniowych urządzeń kokilowych i przechylnych
– Przygotowanie urządzeń, wprowadzanie parametrów maszynowych i monitorowanie procesów roboczych

Po okresie szkoleniowym:
– Czyszczenie i wygładzanie kokili
– Proste czynności naprawcze i zapobiegawcza wymiana części zużywających się.
– Dokumentacja danych procesowych
– Udział w procesie ciągłego doskonalenia

Czego oczekujemy:
– Doświadczenia w pokrewnym zawodzie odlewacza
– Doświadczenia w pracy i obsłudze maszyn przemysłowych
– Liczymy na niezawodność, dokładność i poczucie odpowiedzialności, a także umiejętność pracy zorientowanej na jakość oraz współpracy w zespole
– Frajdę i chęć dalszego rozwijania kwalifikacji zawodowych i personalnych
– Podstawowe znajomości obsługi aplikacji komputerowych
– Gotowość do pracy na 2 lub 3 zmiany

Kontakt:
dienstleistungen@billharz.de
Dienstleistungen Billharz GmbH
Martinstraße 38
79848 Bonndorf
telefon kontaktowy w jezyku polskim 0049-171 413 3173 R.Zaleska

ID ogłoszenia: 8505e567fc870d89

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Dienstleistungen Billharz GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Dienstleistungen Billharz GmbH »