€ 14,70 €/h

Praca w Niemczech operator czołowego wózka widłowego bez języka od zaraz k. Dingolfing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mamming (obok Dingolfing)
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nie podano
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2023 02:28

W okolicach Dingolfing od zaraz propozycja ciekawej pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie jako operator wózka widłowego czołowego. Zatrudnienie m.in. przy załadunku i rozładunku ciężarówek.

lokalizacja: Mamming (obok Dingolfing)
Rozwijaj się jako operator wózków widłowych w magazynie niemieckiego producenta samochodów. To świetna okazja, by uzyskać przeszkolenie w obsłudze większych pojazdów. Oprócz super stawki, gwarantujemy również zakwaterowanie w niskiej cenie. Dowiedz się więcej o pracy i aplikuj już teraz!
OBOWIĄZKI
• Pobieranie zleceń w formie papierowej
• Transport części samochodowych w skrzyniach po powierzchni magazynu
• Załadunek/rozładunek ciężarówek – po przeszkoleniu lub jeśli masz już doświadczenie jako operator większych wózków widłowych

OFERUJEMY
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14,70 €/h i wypłaty zawsze na czas
• Zakwaterowanie w niskiej cenie – jedyne 6 € dziennie
• Pracę na pełen etat – gwarantowane umową 151h w miesiącu
• Dwuzmianowy grafik – 05.00-13.30 lub 13.30-22.00 przez 5-6 dni w tygodniu
• Dodatki za nocki i nadgodziny (25%), niedziele (50%) i święta (100%)
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
• Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
• Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

WYMAGANIA
• Min. 3-mies. doświadczenie na podobnym stanowisku
• Uprawnienia europejskie lub niemieckie
• Gotowość do pracy na zmianie nocnej

Spełniasz nasze warunki? Nie wahaj się dłużej, aplikuj i porozmawiaj z naszym rekruterem.

717443131

lub wyślij aplikację na adres:

applications@ottoworkforce.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 802655f1ea0ab56a