€ 8,50 brutto

Praca w Niemczech pakowanie na produkcji kosmetyków bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2014 01:38

Fabryka kosmetyków z Hamburga zatrudni 6 osób do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków na produkcji. Ogłoszenie bez znajomości języka dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę (160h miesięcznie)
Liczba wakatów: 6

Zadania:
Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za fizyczną pracę na linii produkcyjnej polegającą na kompletowanie oraz pakowaniu zestawów prezentowych kosmetyków. Do obowiązków będzie również zaliczało się etykietowanie oraz układanie na paletach.

Wymagania:
– sprawność fizyczna, umiejętność pracy pod presją czasu przy przesuwającej się taśmie produkcyjnej
– mile widziane osoby posiadające doświadczenie w produkcji
– nie wymagana znajomość języka niemieckiego, jednak osoby mówiące po niemiecku będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności
– gotowość do wyjazdu od 5 maja na okres min. 2 miesięcy (możliwość przedłużenia po tym okresie)
– aktualne zaświadczenie o niekaralności przetłumaczone na język niemiecki

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Niemczech za pośrednictwem agencji pracy na okres 2 miesięcy, po tym okresie możliwe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– na czas pierwszej umowy zapewniamy zakwaterowanie płatne w pełni umeblowanych mieszkaniach (koszt 200 euro miesięcznie)
– konkurencyjne warunki płacowe
– pomoc administracyjno-prawną
– opieka polskiego koordynatora

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/036/14

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

ID ogłoszenia: 770535d6af10c5a6

15 komentarzy na “Praca w Niemczech pakowanie na produkcji kosmetyków bez języka Hamburg”

  1. marta110488 na 28 kwietnia 2014 @ 11:55

    Witam jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Chętnie przeslę swoje cv. Będę wdzięczna za odpowiedz na nr 661-373-707 lub na maila: marta.pasieczna@wp.pl .
    Pozdrawiam
    Marta Pasieczna

  2. Witam,
    jestem zainteresowany tą pracą. Mam 20 lat i bardzo dobrą kondycję fizyczną.
    Możliwość wyjazdu od zaraz.
    661143949 piotr.nieckarz@o2.pl
    Pozdrawiam.

  3. Ewa Krol 1 na 28 kwietnia 2014 @ 21:16

    Witam serdecznie. Mam 55 lat, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy i mogę wyjechać do pracy od zaraz. Niezbędne dokumenty jestem w stanie dostarczyć w ciągu tygodnia. Kontakt 604 166 084 lub mail gci@szczytna.pl. Oczekując na odpowiedź pozdrawiam Ewa

  4. groszek4351 na 29 kwietnia 2014 @ 12:45

    Witam jesteśmy zainteresowani ja i moja dziewczyna, mamy 18 lat. 0041 0764294989, zipp4351@wp.pl
    obecnie jesteśmy w Szchweiz

  5. Witam, jestem zainteresowany ofertą. Mam 22lata prawko kat. B. Możliwość wyjazdu w każdej chwili. +48538774371

  6. Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy Mam 34 lata ,mogę przesłać swoje cv Proszę o kontakt pod numerem telefonu 661-422-816 lub na e-maila brunecik272@wp.pl pozdrawiam Renata

  7. Witam serdecznie , chętnie podejmę prace za granicą posiadam doswiadczenie na produkcji 11 lat zajmowalem sie produkcją kosmetyków samochodowych oraz i tworzeniu , pozdrawiam Marek 692 277 208

  8. Witam. Ja i moja koleżanka jesteśmy bardzo zainteresowana ofertą pracy. Znam język niemiecki komunikatywnie. Jesteśmy dyspozycyjne i możemy wyjechać do pracy od zaraz. Mamy po 27 lat i świetną kondycję fizyczną oraz doświadczenie w pracy na produkcji. Bardzo proszę o kontakt. Num tel:509739178 lub adres email: agatabrylka@onet.pl
    Pozdrawiam,
    Agata

  9. Witam, jestem zainteresowana pracą. Dyspozycyjna, duże doświadczenie zawodowe, również na produkcji. Język kontaktowy-szybko się uczę. Bez nałogów. Tel. 724 54 54 54 lub mail: katarzyna.bartoszak@op.pl
    Pozdrawiam
    Katarzyna

  10. dzikson82 na 1 maja 2014 @ 13:52

    Witam wrza z kolezanka jestesmy zainteresowani oferta podejmiemy prace od zaraz prosze o kontakt. dziksonmartusi82@wp.pl

  11. Witam,
    jestem zainteresowany pracą, mam doświadczenie w pracy na produkcji ( GM, Aweco) prawo jazdy kat. B.
    Proszę o kontakt adko@op.pl

  12. AGA 9556 na 2 maja 2014 @ 11:26

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą , mam 43 lata obecnie mieszkam w Hamburgu . Znam j-niemiecki w stopniu komunikatywnym – podstawowym , proszę o kontakt mój numer tel : 017672357329 i adres e-mail agap2@onet.pl pozdrawiam Agnieszka .

  13. Violet33 na 2 maja 2014 @ 13:38

    Witam, jestem zainteresowana oferta pracy. W jaki sposób można przesłać CV? Tylko na ten niemiecki adres? Mam CV w języku niemieckim ale nie wiem czy wiadomość napisać po polsku czy po angielsku. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Proszę o kontakt na maila: magda.d34@wp.pl lub pod numerem telefonu 781-508-389.
    Magda

  14. mati_stg1993 na 9 maja 2014 @ 16:33

    Witam jestem zainteresowany ta praca mam 20 lat ,zero nalogow , sile fizyczna oraz motywacje do pracy . e mail mati_stg1993@wp.pl tel.506571973

  15. flowerpower22 na 2 czerwca 2014 @ 00:00

    Witam, razem z siostrą jesteśmy zainteresowane ofertą pracy.
    Jesteśmy dyspozycyjne od połowy lipca.
    Dodam, że jesteśmy punktualne, pracowite, sumienne, bez nałogów, nie mamy problemów z pracą w grupie.
    Język znamy w stopniu komunikatywnym.
    Kontakt: krystyna9z5@wp.pl