€ 2300-2700/mc brutto

Praca w Niemczech przewóz VIP-ów od zaraz dla kierowcy kat.B Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2020 04:02

Propozycja pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B przy przewozie klientów VIP. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2020

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: od 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • świadczenie usług przewozowych samochodami klasy premium dla klientów VIP – szefów firm/korporacji, gwiazd, obsługiwanie eventów, imprez rodzinnych, podróży służbowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o samochód służbowy – oddawanie na myjnię, tankowanie, serwisowanie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również dbanie o komfort jazdy pasażera – uzupełnianie mini barku w zależności od potrzeb, itp.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, empatia, dyskrecja
  • brak nałogów
  • prawo jazdy kat.B i minimalna ilość punktów karnych – najlepiej 0
  • optymizm, przyjazne nastawienie
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • chęć do podjęcia nauki języka niemieckiego i rozszerzania swoich kwalifikacji

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepiej wypełniających obowiązki możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pracę w pełnym wymiarze godzin – obowiązuje elastyczny grafik
  • jeden zestaw odzieży roboczej
  • wysokie wynagrodzenie
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Przewóz klientów vip, Stuttgart 06/2020″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1195ec5a95b31819

2 komentarze na “Praca w Niemczech przewóz VIP-ów od zaraz dla kierowcy kat.B Stuttgart”

  1. Gregory39gg na 21 maja 2020 @ 15:49

    Jestem Zainteresowany ofertą proszę o kontakt pod numerem 504148885 lub gregory.g@onet.eu

  2. Patryk1999 na 26 maja 2020 @ 11:31

    Jestem zainteresowany, ofertę proszę wysłać na adres e-mail patryk.klyszcz@wp.pl