€ do ustalenia

Praca w Niemczech w 5* hotelu sprzątanie pokoi-pokojówka Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 lipca 2015 03:00

Hotel 5* z Berlina prowadzi nabór pracowników na stanowisku pokojówki. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi hotelowych zgodnie z obowiązującym standardem.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie sprzątał pokoje hotelowe zgodnie ze standardem.
  • Zadania będą polegały na zmianie pościeli oraz ręczników, myciu podłóg, odkurzaniu, uzupełnianiu gratisów oraz środków czystości.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy pokojówki
  • uczciwość
  • wysoka motywacja
  • bardzo dobra kondycja
  • brak problemów zdrowotnych
  • optymizm, uśmiech
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • terminowe wypłacanie pensji
  • ubezpieczenie oraz składki
  • atrakcyjne warunki zamieszkania
  • zapewniony przejazd do Niemiec
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • szkolenia pracownicze
  • płatny urlop
  • dodatki oraz premie
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych i urzędowych

Aplikacja:
CV oraz aktualne zdjęcie prosimy przesłać na adres:
info@walterfachkraft.pl

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pokojowapokojowy-w-hotelu-w-berlinie-2919591.html

ID ogłoszenia: 95955b56df49d68a