€ Do uzg.

Pracownik inwentaryzacji fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz, Mannheim i inne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2022 00:17

M.in. w Mannheim dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech polegająca na inwentaryzacji towaru. Ogłoszenie dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Zapewnione darmowe zakwaterowanie.

Go2 Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:

PRACOWNIK INWENTARYZACJI Z FUNKCJĄ KIEROWCY

NIE WYMAGAMY JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA!

Lokalizacja: Różne lokalizacje w Niemczech

Obowiązki:

· liczenie towaru za pomocą skanera elektronicznego

· przewóz pracownków do i z pracy autem typu bus

Wymagania:

· gotowość do podjęcia pracy – sezon letni 2022

· prawojazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu auta typu bus

· mile widziane doświadczenie w inwentaryzacji

· znajomość obsługi komputera

· rzetelności w wykonywaniu obowiązków

· umiejętność pracy w zespole

· gotowość do pracy 6 dni w tygodniu również w godzinach nocnych

Gwarantujemy:

· atrakcyjną stawkę godzinową

· bezpłatny dojazd do Niemiec naszym busem z Wrocławia i powrót do Polski – Wrocław

· umowę o pracę

· gwarancję godzin

· DARMOWE ZAKWATEROWANIE

· płatny czas dojazdu do pracy po 1 godzinie jazdy (doliczany czas do czasu pracy)

· bezpłatne dojazdy do i z pracy 9-osobowym autem typu bus

· nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej

· dodatek do pracy w porze nocnej: 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto

· płatny urlop wypoczynkowy

· możliwośc regularnych wyjzadów z nami

· wsparcie koordynatora na każdym etapie

mg@go2-work.de

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli RODO;

Wzór klauzuli:

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Go2 Work (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID ogłoszenia: 77762667a7f959e7