€ od 14,25/h brutto

Produkcja batonów bez języka praca w Niemczech od zaraz dla par w Ausgburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2023 01:46

Od zaraz fabryka czekoladowych batonów z Augsburga poszukuje osób lub pary do pracy w Niemczech na produkcji słodyczy. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Pensja: od 14,25 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

Twoje obowiązki obejmują precyzyjne odważanie i przygotowywanie niezbędnych składników do produkcji batonów czekoladowych. Będziesz korzystać z dostępnych narzędzi i sprzętu, aby zapewnić odpowiednie proporcje i jakość składników. Twój zakres obowiązków będzie również obejmować obsługę różnych maszyn produkcyjnych, takich jak formy do batonów, miksery, temperownice czekolady i inne. Będziesz odpowiedzialny/a za konfigurowanie, uruchamianie i nadzorowanie pracy tych maszyn, aby zapewnić płynny proces produkcji.

Oczekiwania:

  • Oczekujemy, że będziesz w dobrej kondycji fizycznej i gotowy do wykonywania zadań wymagających wysiłku.
  • Wartościowe jest również efektywne zarządzanie czasem i umiejętność pracy zgodnie z harmonogramem, nawet w dynamicznym środowisku.
  • Praca z maszynami i narzędziami wymaga odpowiedzialnego podejścia, w tym przestrzegania instrukcji i zasad bezpieczeństwa.
  • Oczekujemy dokładności i dbałości o szczegóły w celu zapewnienia jakości produktów oraz przestrzegania procedur.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji.

Oferta:

  • Zapewniamy legalne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w Niemczech.
  • Na miejscu dostępne jest zakwaterowanie, jednak jest ono płatne i kosztuje 250 euro miesięcznie.
  • Firma oferuje możliwość awansu oraz rozwijania nowych umiejętności poprzez udział w szkoleniach i programach rozwojowych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte@worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-batonow-czekoladowych-augsburg/

ID ogłoszenia: 84564f8a8a077442