€ 2550 +zakwaterowanie

Produkcja kanapek Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz fabryka z Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 marca 2023 00:55

Od zaraz fabryka kanapek i wrapów z Bremen poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 2550 euro brutto miesięcznie

Miasto: Bremen

Opis stanowiska pracy:

Na produkcji kanapek i wrapów ważne jest przygotowanie wszystkich składników w odpowiedni sposób. Może to obejmować krojenie warzyw, mięsa lub sera, gotowanie jajek czy pieczenie chleba. Pracownik produkcji musi umiejętnie ułożyć składniki w taki sposób, aby kanapka lub wrap wyglądały apetycznie i były łatwe do zjedzenia. Może to obejmować nakładanie sosów i dodatków w odpowiedniej ilości i na odpowiednie miejsca. Pracownik musi stale kontrolować jakość składników oraz gotowych kanapek i wrapów. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, takich jak przeterminowane składniki lub zepsute kanapki, powinien natychmiast zgłosić to przełożonemu.

Oczekiwania:

Oczekujemy, że kandydat na stanowisko posiada dobrą kondycję fizyczną oraz jest gotowy do podjęcia pracy w Niemczech natychmiastowo i z zaangażowaniem na dłuższy okres czasu. Preferujemy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w podobnych zadaniach. Dodatkowo, ważne jest, aby potencjalny pracownik wykazywał inicjatywę i zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków.

Zapewniamy:

Zapewniamy pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, wraz z pełnym i solidnym szkoleniem dla pracowników. Nasi pracownicy otrzymują ofertę z niemiecką umową o pracę, na okres próbny, którą można podjąć od razu. W zakładzie działa system pracy zmianowej. Wspieramy naszych pracowników dzięki obecności rezydenta polskiego, który służy pomocą. Dodatkowo, istnieje opcja pobierania zaliczek. Uniform służbowy zostanie udostępniony każdemu pracownikowi.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

www.bit.ly/aplikacja-praca

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyk-niemcy-praca-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-w-fabryce-zywnosci-bremen-2023/

ID ogłoszenia: 436641b10c28e163