€ 2600-3300 brutto

Produkcja samochodów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka fabryka Köln 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2023 01:14

Fabryka samochodów z Kolonii poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu. Oferta 2024 bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Kolonia

Zarobki: 2600-3300 brutto (uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji)

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zadania:

  • Montaż podzespołów i komponentów samochodowych zgodnie z wytycznymi i schematami produkcyjnymi.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości wykonanych montaży i dokładne sprawdzanie zgodności z normami produkcyjnymi.
  • Współpraca z zespołem produkcji w celu osiągnięcia ustalonych celów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole i zdolność do efektywnej komunikacji w środowisku produkcyjnym.
  • Chęć do nauki i gotowość do podjęcia pracy w branży samochodowej bez wcześniejszego doświadczenia.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym i gotowość do elastycznego dostosowywania się do harmonogramu produkcyjnego.
  • Zdolność do pracy w szybkim tempie i zachowanie dokładności nawet w warunkach presji czasu.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne zarobki w przedziale od 2600 do 3300 euro brutto miesięcznie, uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego oraz kwalifikacji.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej fabryce samochodów osobowych.
  • Pełne szkolenie w zakresie montażu i produkcji samochodów, dzięki czemu nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia są mile widziane.
  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach, dostępne na miejscu. Opłata (około 200 €) za zakwaterowanie będzie pokrywana przez pracownika.

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca miesiąca.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Produkcja samochodów, Kolonia – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 48865879269115a7