€ 1100 euro miesięcznie

Recykling dam pracę w Niemczech sortowanie odpadów bez języka Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2015 23:23

Poszukujemy pracowników fizycznych do sortowania odpadów w Norymbergii. Oferta pracy w Niemczech przy recyklingu bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz śmieci

Miejsce zatrudnienia: Norymberga

Wynagrodzenie: 1100 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Praca fizyczna polegająca na ręcznym sortowaniu odpadów.
  • Osoba zatrudniona rozdziela odpady z podziałem na surowce z których zostały wykonane.

Wymagania:

  • bardzo dobre zdrowie
  • możliwość wykonywania prac fizycznych
  • dobra sprawność, zwinność
  • sprawność manualna
  • dokładność, skrupulatność
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • praca na stałe
  • atrakcyjne zarobki i bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkania
  • pracodawca zapewnia dodatek świąteczny Weinachtengeld

Aplikacja:
Osoby zainteresowane pracą przy recyklingu, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:
cemjol@interia.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: recykling Niemcy

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24b3ih/

ID ogłoszenia: 75855f673c27dc06

5 komentarzy na “Recykling dam pracę w Niemczech sortowanie odpadów bez języka Norymberga”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Robert lat 44.Jestem zainteresowany tą pracą. Prawo jazdy B, uprawnienia na wozki widlowe oraz suwnice,możliwość przyjazdu wlasnym autem.

  3. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Radek, 39 lat, kat. B, własny transport,pracowity, niepijący, nr tel. 787604706

  4. Witam jestem zainteresowana praca jestem osoba pracowita prosze o kontakt renata2722@interia.pl

  5. Jestem zainteresowny tym ogłoszeniem mam lat 24 jestem punktualnym pracownikiem nie palę i nie piję… O opinię swoja rzetelności i odpowiedzialności może potwierdzić moj poprzedni pracodawca… 787-145-753