€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy 2021 przy zbiorze szparagów bez języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 września 2020 02:10

Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Bawarii przy zbiorach szparagów. Oferta sezonowej pracy w Niemczech na rok 2021 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów i inni

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: 2021 (marzec / kwiecień)

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór szparagów oraz wykonywanie innych zadań posezonowych
  • poszukiwani są również kierowcy ciągników rolniczych oraz ciężarówek, rolnicy z wykształceniem, technicy i mechanicy maszyn rolniczych

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.C lub CE

Oferujemy:

  • zatrudnienie na sezon 2021
  • atrakcyjne warunki
  • wysokie wynagrodzenie
  • zakwaterowanie na terenie gospodarstwa rolnego

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o telefon do Pani Bożeny Tokarz:

  • 122 845 175

źródło: www.olx.pl/oferta/prace-sezonowe-niemcy-2021-CID4-IDGbJpf.html

ID ogłoszenia: 145f5c94fcf1346

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Niemcy 2021 przy zbiorze szparagów bez języka Bawaria”

  1. Witam serdecznie jesteśmy zainteresowani wraz z dziewczyną od kiedy jest start zbioru