€ na akord

Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorze szparagów bez języka 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 20-25 czerwca
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 01:34

Opcja zatrudnienia od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbiorach szparagów na polu. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech głównie dla mężczyzn na czas określony, do około 20-25 czerwca 2017.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru
Miejsce: Niemcy
Zarobki: na akord w wysokości 0,70 euro brutto za kilogram a inne prace będą płatne godzinowo w wysokości 8,60 euro brutto na godzinę
Umowa: sezonowa do około 20-25 czerwca 2017

Obowiązki:

  • praca polowa przy ręcznym zbiorze szparagów

Wymagania:

  • preferujemy zgłoszenia głównie od mężczyzn
  • brak problemów z pracą przy niesprzyjającej pogodzie – zbiory również w deszczu
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku lub przy pracach rolniczych

Oferujemy:

  • wyjazd od 2 lub 6 czerwca – możliwe na wezwanie pracodawcy
  • zatrudnienie na czas określony do około 20-25 czerwca
  • niemiecką umowę o pracę
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki w wysokości 35 euro
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4,50 euro za dobę z dostępem do kuchni i łazienki
  • pracownik poniesie koszt sprzątania końcowego w wysokości 15 euro
  • możliwość wykupienia ciepłego posiłku w cenie 4,50 euro dziennie
  • przewóz do większych sklepów
  • możliwość wykupienia pakietu za 590 zł – dzięki niemu pracownik ma zapewnione ubezpieczenie, informator, bilet z Polski do Niemiec, pomoc koordynatora

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie wiadomości mailowo, na adres:

niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: „Szparagi Niemcy”

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-i-sortowanie-szparagow/

ID ogłoszenia: 960592efdb02ddca