€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech 2017 przy zbiorach truskawek Molbergen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Molbergen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:39

Oferujemy możliwość zatrudnienia przy zbiorze truskawek na rok 2017. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech – Molbergen dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik do zbioru truskawek
Miejsce zatrudnienia: Molbergen, Niemcy
Wynagrodzenie: na akord, minimalnie 2,15 za 5 kg, średnia pensja to około 1500 euro netto po potrąceniu wszelkich opłat

Opis stanowiska:

  • start pracy od 5:30 a koniec ok. 20:00
  • przerwy rozpoczynają się od 9:00. 12:15 i 17. Przerwa o godzinie 12:15 trwa godzinę i jest ona poświęcona na posiłek i regenerację, inne przerwy trwają po 45 minut

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia ciężkiej pracy
  • zdyscyplinowanie i skrupulatność
  • wykonywanie zadań zgodnie z normami obowiązującymi na miejscu
  • przykładanie się do powierzonej pracy
  • konieczność zabrania ze sobą śpiwora, kołdry, poduszki, ciepłej odzieży, gumowców, nakolanników oraz porządnego płaszcza przeciwdeszczowego

Zapewniamy:

  • około 50 do 140 euro dziennie zarobków
  • miesięcznie mniej więcej 1500 euro netto już po opłaceniu zamieszkania i wyżywienia
  • zakwaterowanie odpłatne 3,50 euro dziennie
  • ciepły obiad w cenie 4,50 euro dziennie
  • po pierwszym tygodniu możliwość pobrania zaliczki

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny, pod numerem: +49151 11456437

Zgłoszenia można przesyłać również przez źródło.

źródło: https://recrute.pl/praca/id/8868/Praca-sezonowa-zbior-truskawek

ID ogłoszenia: 7755851b2efd6402