€ 10000 PLN netto

Sezonowa praca w Niemczech od maja 2021 bez języka zbiory truskawek Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 marca 2021 02:56

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od maja 2021 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Rövershagen także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie wraz ze śniadaniami oraz obiadami zapewnione jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów truskawek

Miasto: Rövershagen, Niemcy

Zarobki: ok 10000 PLN netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2021

Umowa: sezonowa, na 3 miesiące

Obowiązki:

  • zbiory truskawek na polu
  • wykonywanie innych prac, np. pielenie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • pracowitość
  • dostępność od maja 2021

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki uzależnione od pracownika
  • za inne prace np. pielenie stawka wynosi 9,60 euro netto na godzinę pracy
  • sezonowe zatrudnienie od maja 2021
  • zamieszkanie, śniadania i obiady w cenie 10 euro/doba
  • atrakcyjny dodatek w wysokości 15 euro za każdy dzień zbioru
  • bezpłatna usługa prania, dostęp do Internetu po wifi, możliwość wypożyczenia dobrej jakości odzieży przeciwdeszczowej, atrakcyjnej aplikacji na telefon, dzięki której łatwo śledzić postępy pracy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz.

więcej informacji na stronie: https://karls.jobs

aplikacja przez formularz na stronie: https://karls.jobs/apply

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-zbior-truskawek-2021-bezpiecznie-i-wysokie-zarobki-CID4-IDHCjGT.html

ID ogłoszenia: 91160572f3f8f9ea