€ 10,50 euro netto

Sezonowa praca w Niemczech w winnicy od zaraz bez znajomości języka w Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: sezonowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2024 01:17
  • Wygasa: 10 dni, 8 godzin

Od zaraz w winnicy na terenie Landau do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy pielęgnacji winorośli. Zatrudnienie dostępne bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie darmowe na miejscu.

Praca na winnicy w Niemczech przy pielęgnacji winorośli.

Praca w Niemczech na winnicy

Miejsce: Landau

Zarobki: 10,50 euro netto/h “na rękę”

Zatrudnienie: Nie znasz języka niemieckiego? To nie problem! Zapewniamy zatrudnienie nawet bez znajomości języka, a także bez doświadczenia w pracy na winnicy.

Ponadto, oferujemy darmowe zakwaterowanie na miejscu, zapewniając Ci komfortowe warunki podczas pracy.

Obowiązki: Praca będzie polegać głównie na obsłudze traktora oraz wykonywaniu różnych prac związanych z uprawą winnic. Do Twoich obowiązków będzie należeć także dbanie o stan techniczny maszyn jeśli zajdzie taka potrzeba.

Mile widziana umiejętność jazdy traktorem.

Zapewniamy zakwaterowanie.

Tel: 695-644-964

Prosimy dzwonić po 18.

ID ogłoszenia: 2006622a5c14075d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Shadowcain
  • Zarejestrowany od: 4 sierpnia 2020

Inne przedmioty dodane przez Shadowcain

Ostatnie przedmioty dodane przez Shadowcain »