€ 14,00

Ślusarz w Cuxhaven – oferta pracy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cuxhaven
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: cyas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 05:02

Firma z Cuxhaven poszukuje obecnie wykwalifikowanych ślusarzy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie przy wszelkich zadania w branży ślusarskiej.

Firma FVT Spółka z o.o. z siedzibą w Bremerhaven (Niemcy), istniejąca na rynku od 2004 roku poszukuje obecnie wykwalifikowanych i doświadczonch pracowników z zawodzie:

Ślusarz

OBOWIĄZKI:

– wszelkie prace związane z zawodem ślusarza

WYMAGANIA:

– doświadczenie w zawodzie
– mile widziane uprawnienia i certyfikaty
– min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy

OFERUJEMY:

– niemieckie warunki zatrudnienia (plus dieta dzienna)
– umowe na czas nieokreślony
– atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres Email: olga.nowicki@fvt-kunststofftechnik.de lun olganowicki@web.de

ID ogłoszenia: 2705a61bf324ba07

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FVT1
  • Zarejestrowany od: 19 stycznia 2018

Inne przedmioty dodane przez FVT1

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FVT1 »