€ 10,61 brutto

Stolarz praca Niemcy na budowach i zakładach produkcyjnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 20:18

Szukasz pracy w Niemczech na stanowisku stolarza? Być może ta oferta będzie dla Ciebie. Agencja Trenkwalder rekrutuje pracowników na powyższym stanowisku z dobrą znajomością języka.

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Niemcy
nr ref.: STO/GER/0714

OBOWIĄZKI:
– prace stolarskie na budowach lub w zakładach produkcyjnych w zależności od konkretnej oferty,
– montaż drewnianych elementów jak drzwi, okna, podłogi – jeśli praca jest na budowach,
– składanie mebli i produkcja innych drewnianych przedmiotów – jeśli praca jest na produkcji,
– praca w oparciu o rysunek techniczny,
– możliwa praca mobilna na terenie całych Niemiec.

WYMAGANIA:
– wyuczony zawód stolarza lub inny związany z obróbką drewna,
– znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
– prawo jazdy i własny samochód,
– doświadczanie w zawodzie stolarza,
– obsługa urządzeń i narzędzi stolarskich,
– zdolności manualne.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– stawkę godzinową w wysokości 10,61 euro brutto,
– zapewnione mieszkanie, dodatek na mieszkanie w wysokości 20 euro netto na dzień roboczy,
– dodatek na dojazdy,
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku lub podobnym przy kolejnych rekrutacjach proszone są o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres e-mailowy wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
30-212 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 160
Tel.: 12 425 00 41
E-mail: rekrutacja.kielbik@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 44453bbdc3b4eb72