€ 1800-2300 euro/mc

Stuttgart dam pracę w Niemczech bez znajomości języka kierowca kat.B – dostawca pizzy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 02:29

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na stanowisku dostawcy pizzy dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Dostawca pizzy
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 9 euro brutto na godzinę + 2 euro prowizji od dostawy + napiwki
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozwożenie zamówionego jedzenia – głównie pizz oraz makaronów do klientów
  • utrzymywanie dobrych stosunków z klientami
  • przyjmowanie pieniędzy i wydawanie reszty oraz paragonów

Oczekiwania:

  • terminowość, słowność, punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • motywacja, odpowiedzialność
  • optymizm
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze – krótki kurs językowy przygotowujący do pracy w terenie
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie, koszt miesięczny to około 150-200 euro
  • telefon oraz samochód służbowy – skoda fabia, vw polo albo ford fiesta
  • jedna pizza na dzień pracy
  • możliwość zarobienia około 1800-2300 euro brutto miesięcznie

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy e-mail w tytule koniecznie proszę napisać „Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B, Stuttgart”

Nasz e-mail: polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 6635938969497dc3