€ do ustalenia

Stuttgart praca w Niemczech na budowie dla malarza przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2015 02:27

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach. Ogłoszenie ze Stuttgartu dla malarza przy malowaniu, tynkowaniu, szlifowaniu. Zatrudnienie od zaraz.

Stanowisko: malarz

Miasto: Stuttgart

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony na stanowisku malarza będzie odpowiedzialny za drobne prace wykończeniowe jak malowanie, tynkowanie, montaż ociepleń, szpachlowanie.
  • Do zadań należeć będzie montaż rusztowań.
  • Praca wykonywana będzie w budynkach jak i na zewnątrz.

Oczekiwania:

  • swobodna umiejętność porozumiewania się za pomocą języka niemieckiego
  • zręczność, zwinność
  • zdolność do pracy w zgodzie z przepisami BHP
  • udokumentowanie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • zdolność do pracy w grupie
  • profesjonalizm
  • umiejętność kreatywnego myślenia i radzenia sobie z codziennymi problemami
  • obowiązkowość
  • sumienne podchodzenie do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres: praca@meyer-fachowcy.pl
W tytule prosimy wpisać: M/S/06/2015

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-242586/

ID ogłoszenia: 21155904ea78ad0a