€ 1800-2200/mc netto

Ulm dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 września 2019 04:30

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie 2019 w gospodarstwie rolnym z Ulm dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik do zbiorów warzyw

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Pensja: od 1800 do 2200 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbiorze warzyw – marchwi, rzodkwi, sałaty

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność na najbliższe 3/4 miesiące

Zapewniamy:

  • pracę na okres sezonowy – dokładnie 4 miesiące
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • wysokie zarobki w wysokości 6 euro netto na godzinę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +4915211877780

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-dla-par-przy-zbiorze-warzyw-bez-jezyka-ulm/

ID ogłoszenia: 2455d87c16864156