€ 2560 brutto+zakwaterowanie

Wykładanie towaru od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka w sklepie z Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2023 00:38

W sklepie z Hamburga od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem dla pracowników. Mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym w markecie.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2560 euro brutto miesięcznie

Start: od maja 2023

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona będzie pracować w sklepie wielkopowierzchniowym, który jest częścią dużej sieci marketów w Niemczech. Do jej obowiązków będzie należało utrzymywanie porządku w sklepie, dbanie o jakość produktów oraz daty przydatności, przygotowywanie ekspozycji, zmienianie cen oraz uzupełnianie półek o nowe produkty.

Oczekiwania:

Osoby zainteresowane powinny posiadać zdolność do pracy zespołowej, wysoką wydajność fizyczną, energię, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz być gotowy do pracy od zaraz. Znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana.

Oferujemy:

Zapewniamy wsparcie polskiego rezydenta oraz możliwość pobierania zaliczek w kwocie do 150 euro. Oferujemy niemiecką umowę o pracę, możliwość wypracowania nadgodzin, pełen etat i możliwość uzyskania stałego zatrudnienia. Zakwaterowanie jest bezpłatnie zapewnione na miejscu. Praca jest dostępna od razu, więc zachęcamy do szybkiego składania aplikacji.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 05/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7136444fd366648a