€ do uzgodnienia

Zbieranie zamówień na magazynie w Hamm Niemcy praca bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 01:21

Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn z Hamm do zbierania zamówień i komisjonowania. Niemcy praca od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Hamm

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na zbieraniu oraz komisjonowaniu zamówień.
  • Pracownik będzie zatrudniony na magazynie.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo przynajmniej pół roczne doświadczenie w pracy order picera
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka oraz doświadczenie będzie zaletą
  • mile widziane osoby z własnym środkiem transportu

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • zapewnione zamieszkanie
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Zgłaszać się można mailowo na adres: n.szymanska@eurojob24.pl

Więcej informacji udzielamy telefonicznie, dzwonić można na numer: 669 150 490

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235hfa/

ID ogłoszenia: 3905484aef94e646

2 komentarze na “Zbieranie zamówień na magazynie w Hamm Niemcy praca bez języka”

  1. Napisałem , i nikt nie odpowiada ,nie pisze ile wynosi wynagrodzenie.
    oraz od kiedy ta praca

  2. Witam.

    Wraz z kolegą jesteśmy gotowi podjąć prace. kontakt do nas to :
    Waldemar 731 838 440
    Grzegorz 509 857 224.

    Pozdrawiamy.