€ 9,25 euro brutto/h + zamieszkanie

Zbiory malin bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz Budziszyn 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Budziszyn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 września 2017 04:30

Pilnie szukamy 3 osób bez znajomości języka do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz przy zbiorach maliny jesiennej w Budziszynie 2017 na około 6 do 8 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru – UWAGA rekrutacja uzupełniająca!

Lokalizacja: Budziszyn, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc: 3

Umowa: na 6-8 tygodni

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna przy zbiorach maliny jesiennej na plantacji o powierzchni około 10 hektarów

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak uzależnień
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzilaność
  • bardzo dobra kondycja duzyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w domkach z ogrzewaniem, aneksami kuchennymi i łazienkami
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w Niemczech od zaraz na 6-8 tygodni
  • zorganizowane przejazdu busami do supermarketów w liczbie ok 2 na tydzień

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci: „Zbiory malin, Budziszyn – imię i nazwisko – rekrutacja uzupełniająca”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 91259be78d2454ad

3 komentarze na “Zbiory malin bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz Budziszyn 2017”

  1. Witam jestem zainteresowana ,prosze o kontakt frania355@interia.pl

  2. jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt annaborowska15@wp.pl

  3. Witam jestem zainteresowana pracą bardzo prosze o kontakt kinga.kornas@onet.eu