€ 1 500 euro netto

Zbrojarz – Niemcy praca od zaraz w budownictwie bez języka, Spelle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Spelle
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:32

W miejscowości Spelle dostępna bez znajomości języka legalna praca w Niemczech w budownictwie na stanowisku zbrojarza. Zatrudnienie przy przygotowywaniu oraz spawaniu prostych konstrukcji zbrojarskich.

Poltech Sp. z o.o.
Firma będąca liderem w swojej branży, z mocną pozycją na rynku niemieckim. Od ponad 20-lat dynamicznie rozwijający się podmiot w branży budowlanej.
Poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Zbrojarz

Obowiązki:

przygotowywanie oraz spawanie prostych konstrukcji zbrojarskich,
inne prace związane z produkcją.

Wymagania:

doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych,
umiejętność spawania – met. MAG,
umiejętność pracy w zespole,
chęć do pracy fizycznej,
gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres.

Oferujemy:

stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
wysokie zarobki (w euro), w okresie próbnym 1 500 euro na rękę,
ZUS odprowadzany od średniej krajowej,
bezpłatnie: zakwaterowanie, dojazd do pracy, ubranie robocze, narzędzia pracy,
regularne zjazdy do Polski (płatny urlop wypoczynkowy w euro)
stałą opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz),
pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku w Niemczech oraz świadczeń rodzinnych – “Kindergeld”,
możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na podany adres mailowy lub kontakt telefoniczny pod nr 514974367.

ID ogłoszenia: 1245bd8388f762bd

1 odpowiedź na “Zbrojarz – Niemcy praca od zaraz w budownictwie bez języka, Spelle”

  1. Witam serdecznie! Nazywam się Maciek Misztal. Pracowałem rok jako zbrojarz. Szukam pracy. Czy oferta jest nadal aktualna? Proszę o kontakt. Pozdrawiam