€ 30-32 zł/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech 2018 bez języka zbiory szparagów Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuwarendorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 05:24

Proponujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na rok 2018 przy zbiorze szparagów na polu. Oferta z Neuwarendorf dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik przy zbiorach szparagów

Miejscowość: Neuwarendorf, Niemcy

Liczba wakatów: 30

Start: marzec 2018

Wynagrodzenie: do uzgodnienia, stawka godzinowa w wysokości 30 do 32 złotych brutto

Zakres zadań:

  • praca na polu przy zbiorach warzyw – szparagów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za oczyszczanie i pakowanie zbioru do skrzynek
  • niektórzy będą zajmować się pracą przy przerobie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wiek od 25 do 45
  • możliwość podjęcia pracy o charakterze fizycznych
  • mile widziane doświadczenie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla kobiet oraz mężczyzn
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę sezonową

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 8455a649105cece0