€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech od kwietnia 2019 przy zbiorze szparagów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 grudnia 2018 03:19

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od kwietnia 2019 przy zbiorze szparagów. Zatrudnienie w Hamburgu również bez znajomości języka na około 2.5 miesiąca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2019

Umowa: od kwietnia do II połowy czerwca 2019

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbiorze warzyw – szparagów

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • mile widziane zgłoszenie od gospodyni domowej, rencistów, emerytów i studentów
  • dostępność w podanym terminie

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie sezonowe od kwietnia do drugiej połowy czerwca 2019
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie to koszt w wysokości 10 euro/ dobę – zamieszkanie w pokojach 6 osobowych z telewizorem oraz wnęką kuchenną, pracownicy dostają obiady wodę gazowaną i mineralną

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • 0049 4541 84261

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:00

źródło: https://www.olx.pl/oferta/sezonowa-praca-przy-zbiorach-szparagow-60-km-przed-hamburgem-CID4-IDxL2k7.html#02a78fe783

ID ogłoszenia: 8775c1aa35d7af65