€ 8,80 euro brutto/h plus dieta

Komisjonowanie dla kobiet na magazynie praca Niemcy bez języka Buggingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 października 2015 00:46

Od zaraz poszukujemy pracowników na magazyn z Buggingen przy komisjonowaniu i pakowaniu towarów. Oferta pracy w Niemczech dla kobiet bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Termin: od zaraz do 23.12.2015

Lokalizacja: Buggingen, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 2-4 euro netto za każdy przepracowany dzień

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie z książkami, kosmetykami, zabawkami oraz drobną elektroniką
  • obowiązkiem będzie komisjonowanie oraz pakowanie towaru
  • praca wykonywana będzie za pomocą skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • gotowość do pracy do świąt bożonarodzeniowych

Zapewniamy:

  • pracę w systemie dwuzmianowym, pierwsza od 6 do 14, druga od 14 do 22
  • zatrudnienie od zaraz do 23.12.2015
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy
  • atrakcyjne zarobki
  • pracodawca zapewnia odpowiednie dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, w święta oraz w niedzielę
  • możliwość pobierania zaliczek do 2 razy w miesiące w wysokości od 50 do 100 euro
  • zapewnione zamieszkanie w senie ok 250-350 euro miesięcznie

Informacja dodatkowa:
bilet na komunikację miejską do codziennych dojazdów to dodatkowy koszt w wysokości 50 euro miesięcznie.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/rowniez-dla-pan-komisjonowanie-praca-bez-jezyka-3012739.html

ID ogłoszenia: 968561ed0aba61e6