€ 4500-9000 PLN/mc

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy kwiatach bez języka ogrodnictwo, Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 września 2020 02:36

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie przy kwiatach k. Duisburga z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Lokalizacja: Niemcy okolice Duisburga / Krefeld, niedaleko Venlo

Wynagrodzenie: od 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sadzenie cebulek, przygotowywanie kompozycji kwiatowych, sortowanie, pakowanie, przesadzanie i przygotowywanie do transportu
  • praca wykonywana jest przy różach, daliach, pelargoniach, chryzantemach, storczykach, wrzosach itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • za darmo przejazdy z miejsca zamieszkania do pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • system jednozmianowy
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • przyjazne warunki
  • miłą atmosferę
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem i pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • + 48 95 757 97 57 lub + 48 95 757 09 90

źródło: www.olx.pl/oferta/niemcy-kwiaty-od-zaraz-przy-granicy-z-holandia-CID4-IDErUWA.html

ID ogłoszenia: 7105f5348afb845b